Domov >> Inšpirácie >> Geniálna úprava bytu: Útulnejšie to byť už ani nemôže!

Geniálna úprava bytu: Útulnejšie to byť už ani nemôže!

[Tento článok Vám zaberie 2 minúty čítania a 24 nových informácií]

 Jednou z najťažších vecí pri zariaďovaní bytu je fakt, že nie vždy si môžme dovoliť zariadiť si príbytok úplne podľa vlastných predstáv. Častokrát sú tie najkrajšie dekóracie práve tie najdrahšie. Vždy sú však spôsoby, ako tento problém obísť.

Maľovanie vnútorných stien je ten najjednoduchší spôsob, ako si zútulniť a spestriť náš domov. Existujú tisícky spôsobov, ako oživiť steny príbytkov. Výber sme zúžili na TOP 24 nápadov, ako si vymaľovať steny. Biele či čierne, 2D alebo 3D, vyberte si z našich nápadov.

Source: http://thedesigninspiration.com

Čítaj aj:  Ako zdieľať youtube video s presným časom
[Tento článok Vám zaberie 2 minúty čítania a 24 nových informácií]  ednou z najťažších vecí pri zariaďovaní bytu je fakt, že nie vždy si môžme dovoliť zariadiť si príbytok úplne podľa vlastných predstáv. Častokrát sú tie najkrajšie dekóracie práve tie najdrahšie. Vždy sú však spôsoby, ako tento problém obísť. Maľovanie vnútorných stien je ten najjednoduchší spôsob, ako si zútulniť a spestriť náš domov. Existujú tisícky spôsobov, ako oživiť steny príbytkov. Výber sme zúžili na TOP 24 nápadov, ako si vymaľovať steny. Biele či čierne, 2D alebo 3D, vyberte si z našich nápadov. Source: http://thedesigninspiration.com
Hodnotenie článku
Hodnotenie čitateľov: 4.55 ( 1 hlasov)

Pridaj komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

x

Prečítaj si aj ...

motorové rošty

Polohovacie motorové rošty sú hitom

Ak patríte medzi vášnivých čitateľov, určite poznáte ten pocit, kedy by ste chceli ďalej čítať napínavú knihu, ale už jednoducho neviete, ako sa oprieť alebo si ľahnúť a ..

Skús sa nesmiať !
X