Domov >> Inšpirácie >> Šok v uliciach? Nie! Len zábavné umelecké predstavenie

Šok v uliciach? Nie! Len zábavné umelecké predstavenie

[Tento článok Vám zaberie 2 minúty čítania a 6 nových informácií]

 Voľne poskladané či visiace telá v uliciach veľkých miest. Momentálne asi najzábavnejšie umelecké predstavenie. Levitácia a absurdita danej situácie je to, čo robí nasledujúce fotografie ešte zábavnejšie. Taká je fotogaléria Cie. W. Dornera, fotografa svojej tanečnej umeleckej skupiny, ktorá cestuje do veľkých miest len na to, aby urobili pár záberov.

Pred príchodom do veľkomiest majú všetko dopredu pripravené. Ako sám hovorí, „príprava spočíva v hľadaní frekventovanej mestskej časti, určení samotnej pózy tanečníka a uhla fotenia.“ Samotná póza tanečníka trvá len niekoľko sekúnd, kým Cie. W. Dorner neuskutoční pár záberov. Následne sa hneď presunú do inej časti mesta. Takto už navštívili lokality ako Berlín, Linz, Brighton, Londýn, Viedeň, New York a francúzsky Marseille.

Zvláštne poprekrúcané pózy tanečníkov v ešte zvláštnejšom priestore vytvárajú dokonalú rovnováhu medzi zábavou, kritikou a krásou.

INŠPIRÁCIE

Zdroj: indulgd.com

Foto:   Cie. W. Dorner

[Tento článok Vám zaberie 2 minúty čítania a 6 nových informácií]  oľne poskladané či visiace telá v uliciach veľkých miest. Momentálne asi najzábavnejšie umelecké predstavenie. Levitácia a absurdita danej situácie je to, čo robí nasledujúce fotografie ešte zábavnejšie. Taká je fotogaléria Cie. W. Dornera, fotografa svojej tanečnej umeleckej skupiny, ktorá cestuje do veľkých miest len na to, aby urobili pár záberov. Pred príchodom do veľkomiest majú všetko dopredu pripravené. Ako sám hovorí, „príprava spočíva v hľadaní frekventovanej mestskej časti, určení samotnej pózy tanečníka a uhla fotenia.“ Samotná póza tanečníka trvá len niekoľko sekúnd, kým Cie. W. Dorner neuskutoční pár záberov.…
Hodnotenie článku
Hodnotenie čitateľov: 4.88 ( 2 hlasov)

Pridaj komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

x

Prečítaj si aj ...

Hádanka

Hádanky pre deti, séria 55 vtipných hádaniek pre vás

Hádanky sú nielen zábavnou formou komunikácie, ale aj vhodnou činnosťou na precvičenie logického zmýšľania nielen u dieťaťa. Séria 55 detských hádaniek