Domov >> Zaujímavosti >> Najopustenejšie miesta na Zemi, zábavné parky

Najopustenejšie miesta na Zemi, zábavné parky

[Tento článok Vám zaberie 3 minúty čítania a 5 nových informácií]

 Najnovší projekt fotografa Francesca Mugnaia pôsobí značne deprimujúco. Pred pár rokmi sa rozhodol precestovať takmer celý svet, aby navštívil tie najväčšie zábavné parky. Paradoxne ho však nezaujímali súčasné zábavné parky, kde by zažil kopec zábavy. Zaujímali ho tie, ktoré boli kedysi pýchou danej krajiny, a dnes sú len tým najopustenejším miestom na Zemi.

Pozrite si tie najväčšie húsenkové dráhy v akom dezolátnom stave sa nachádzajú dnes. Mnohé z nich sú už len zarastené burinou či dokonca ponorené do hlbín oceánu. Francesco Mugnai naplnil svoj album fotografiami z Japonska, USA ako aj európskych štátov.

A tak sa kedysi tie najzábavnejšie miesta stávajú dnes tými najsmutnejšími podporené veľkou dávkou nostalgie. Viac vo fotogalérií  aj s popisom názvu zábavného parku a konkrétnej lokality.

Viac fotiek na https://www.urbanghostsmedia.com/2015/08/most-haunting-abandoned-amusement-parks-of-the-world/

[Tento článok Vám zaberie 3 minúty čítania a 5 nových informácií]  ajnovší projekt fotografa Francesca Mugnaia pôsobí značne deprimujúco. Pred pár rokmi sa rozhodol precestovať takmer celý svet, aby navštívil tie najväčšie zábavné parky. Paradoxne ho však nezaujímali súčasné zábavné parky, kde by zažil kopec zábavy. Zaujímali ho tie, ktoré boli kedysi pýchou danej krajiny, a dnes sú len tým najopustenejším miestom na Zemi. Pozrite si tie najväčšie húsenkové dráhy v akom dezolátnom stave sa nachádzajú dnes. Mnohé z nich sú už len zarastené burinou či dokonca ponorené do hlbín oceánu. Francesco Mugnai naplnil svoj album fotografiami z Japonska, USA ako aj európskych štátov. A tak…
Hodnotenie článku
Hodnotenie čitateľov: 4.9 ( 1 hlasov)

Pridaj komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia su označené *

*

x

Prečítaj si aj ...

Meniny Mária: kedy oslavuje svoje meno?

Meno Mária patrí k najbežnejším menám a je rozšírené po celom svete. Už v biblii sa vyskytuje viacero nositeliek tohto mena, a to najmä panna Mária – matka