Domov >> Zdravý štýl >> Odhryzni si z národnej vlajky: Úžasný nápad reprezentácie krajiny!

Odhryzni si z národnej vlajky: Úžasný nápad reprezentácie krajiny!

[Tento článok Vám zaberie 3 minúty čítania a 5 nových informácií]

 Keď predstavitelia medzinárodného festivalu jedla v Sydney požiadali agentúru Whybin/TBWA o čo najlepšiu propagáciu festivalu, ešte netušili, že ich nápad bude taký chutný a originálny. Whybin/TBWA vytvorila národné vlajky 18 krajín z ingrediencií, ktoré sú príznačné pre tú danú krajinu.

Lahodné národné vlajky

Napríklad americkú vlajku vytvorili z hotdogov s kečupom a maličké americké hviezdičky boli ešte dotvorené horčicou. Čínska vlajka pozostávala z karamboly a z Pitayi, ingrediencií charakteristickými pre Čínu. Čo môže byť viac talianske než špageti, bazalka a paradajky? Tak bola zhotovená vlajka Talianska.

No ako si poradili s domácou Austráliou? Predsa domácim mäsovým koláčom poliatym omáčkou. Každá vlajka teda nakoniec reprezentuje krajinu tým najlahodnejším spôsobom.

Aj vy máte teraz chuť „zakúsnuť“ sa do každej krajiny? Tak teda dobrú chuť ..

Viac fotiek na http://themindcircle.com/national-flags-made-from-each-countrys-traditional-foods/

[Tento článok Vám zaberie 3 minúty čítania a 5 nových informácií]  eď predstavitelia medzinárodného festivalu jedla v Sydney požiadali agentúru Whybin/TBWA o čo najlepšiu propagáciu festivalu, ešte netušili, že ich nápad bude taký chutný a originálny. Whybin/TBWA vytvorila národné vlajky 18 krajín z ingrediencií, ktoré sú príznačné pre tú danú krajinu. Lahodné národné vlajky Napríklad americkú vlajku vytvorili z hotdogov s kečupom a maličké americké hviezdičky boli ešte dotvorené horčicou. Čínska vlajka pozostávala z karamboly a z Pitayi, ingrediencií charakteristickými pre Čínu. Čo môže byť viac talianske než špageti, bazalka a paradajky? Tak bola zhotovená vlajka Talianska. No ako si…
Hodnotenie článku
Hodnotenie čitateľov: 4.9 ( 1 hlasov)

Pridaj komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia su označené *

*

x

Prečítaj si aj ...

Suchý kašeľ

Suchý kašeľ: 8 príčin, prečo sa nevieme zbaviť kašľa

Najčastejšou príčinou kašľa je nádcha alebo iné vírusové ochorenie. Hoci s väčšinou symptómov nádchy a prechladnutia sa dokáže telo vyrovnať za pár