Domov >> Inšpirácie >> Zbystri pozornosť! 36 európskych metropol na jeden dych?

Zbystri pozornosť! 36 európskych metropol na jeden dych?

[Tento článok Vám zaberie 3 a pol minúty pozerania a 36 nových snímok]

 Fotograf Luke Shepard vytvoril prekrásnu zbierku fotografií. Počas troch mesiacov precestoval takmer celú Európu. Navštívil 36 veľkomiest v 21 krajinách, aby zachytil tie najkrajšie monumenty európskych metropol jedinečným spôsobom. Jeho unikátny projekt Nightvision pozostavál z viac než tisícok dokonale vytvorených fotografií. Fotografie zachytávajú nočnú Viedeň, Prahu, Londýn či Budapešť.

Na záver ich pospájal, aby vytvoril dokonalé „time-lapse“ video aj s úžasným hudobným doprovodom. Ako sám hovorí, cieľom tohto projektu bolo vyvolať obdiv, ako ľudstvo postupne zmenilo pôdu na európske metropoly dnešných rozmerov. Veď posúďte sami.

 

INŠPIRÁCIE

Zdroj: shockblast.net

Foto:   Luke Shepard

 

Čítaj aj:  Šok v uliciach? Nie! Len zábavné umelecké predstavenie
[Tento článok Vám zaberie 3 a pol minúty pozerania a 36 nových snímok]  otograf Luke Shepard vytvoril prekrásnu zbierku fotografií. Počas troch mesiacov precestoval takmer celú Európu. Navštívil 36 veľkomiest v 21 krajinách, aby zachytil tie najkrajšie monumenty európskych metropol jedinečným spôsobom. Jeho unikátny projekt Nightvision pozostavál z viac než tisícok dokonale vytvorených fotografií. Fotografie zachytávajú nočnú Viedeň, Prahu, Londýn či Budapešť. Na záver ich pospájal, aby vytvoril dokonalé "time-lapse" video aj s úžasným hudobným doprovodom. Ako sám hovorí, cieľom tohto projektu bolo vyvolať obdiv, ako ľudstvo postupne zmenilo pôdu na európske metropoly dnešných rozmerov. Veď posúďte sami. http://vimeo.com/71501596 [maxgallery…
Hodnotenie článku
Hodnotenie čitateľov: 4.9 ( 1 hlasov)

Pridaj komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

x

Prečítaj si aj ...

motorové rošty

Polohovacie motorové rošty sú hitom

Ak patríte medzi vášnivých čitateľov, určite poznáte ten pocit, kedy by ste chceli ďalej čítať napínavú knihu, ale už jednoducho neviete, ako sa oprieť alebo si ľahnúť a ..

Skús sa nesmiať !
X