Domov >> Inšpirácie >> Polohovacie motorové rošty sú hitom

Polohovacie motorové rošty sú hitom

[Tento článok Vám zaberie 3 minúty čítania a 5 nových informácií]

 Ak polohovacie rošty s motorovým pohonom čakáte výhradne v domovoch pre seniorov a nemocniciach, boli by ste návštevou veľkej časti slovenských spální prekvapení. Výhody týchto roštov objavuje čím ďalej viac ľudí.

7 výhod motorových lamelových roštov pre každého

  1. Sú efektívnym riešením pre malé byty

V garsónkach a malých bytoch slúži posteľ tiež často ako gauč, majitelia v nej pracujú alebo jedia. Je potom jasné, že jedna poloha roštu nestačí. Ručná manipulácia je ale zdĺhavá, náročná a často sa nepodarí rošt nastaviť tak, ako si predstavujete.

S motorovým polohovacím roštom ale stačí stlačiť tlačidlo a plynule sa upraví poloha hlavy, chrbta i nôh.

  1. Ocenia ich milovníci kníh

Ak patríte medzi vášnivých čitateľov, určite poznáte ten pocit, kedy by ste chceli ďalej čítať napínavú knihu, ale už jednoducho neviete, ako sa oprieť alebo si ľahnúť. A práve to riešia polohovacie rošty s motorovým pohonom.

Jednoducho si rošt pridvihnete a pod perinou si čítate ako v kresle.

motorové rošty

Milovníci kníh polohovateľný rošť ocenia

  1. Vstávanie je vďaka nim príjemnejšie

Zvoní budík. Vy ho zatlačte. Zvoní o desať minút neskôr. To isté. Nakoniec Vybiehate do práce alebo do školy na poslednú chvíľu a aj tak ste celí rozospatí. Teraz si predstavte, že by ste miesto prvého zatlačenia budíka stlačili tlačidlo diaľkového ovládača a rošt by vás pomaly dvíhal do sedu.

Nebolo by také vstávanie oveľa príjemnejšie?

[Tento článok Vám zaberie 3 minúty čítania a 5 nových informácií]  k polohovacie rošty s motorovým pohonom čakáte výhradne v domovoch pre seniorov a nemocniciach, boli by ste návštevou veľkej časti slovenských spální prekvapení. Výhody týchto roštov objavuje čím ďalej viac ľudí. 7 výhod motorových lamelových roštov pre každého Sú efektívnym riešením pre malé byty V garsónkach a malých bytoch slúži posteľ tiež často ako gauč, majitelia v nej pracujú alebo jedia. Je potom jasné, že jedna poloha roštu nestačí. Ručná manipulácia je ale zdĺhavá, náročná a často sa nepodarí rošt nastaviť tak, ako si predstavujete. S motorovým polohovacím roštom…
Hodnotenie článku
Hodnotenie čitateľov: 4.7 ( 1 hlasov)

Pridaj komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

x

Prečítaj si aj ...

Viedeň Radnica Vienna_Rathaus

Viedeň a jej turistické pamiatky, vianočné trhy

Viedeň sa zaraďuje medzi najatraktívnejšie európske mestá s obrovskými príležitosťami nielen pre rodiny. Množstvo turistických pamiatok, vianočné trhy či koncerty vytvárajú ...