Domov >> Zaujímavosti >> Šokujúce obrázky vojny! Čo urobí z chlapa vojna? Pozri tú zmenu

Šokujúce obrázky vojny! Čo urobí z chlapa vojna? Pozri tú zmenu

[Tento článok Vám zaberie 4 minúty nazerania a 2 nové informácie]

 Fotograf Lalage Snow cestoval do najnebezpečnejších častí Afganistanu, aby vyfotografoval britských vojakov na začiatku ich bojovej misie v Afganistane, uprostred a pred jej ukončením.

Na ich tvárach môžeme pozorovať fyzické vypätie, ktoré museli podstúpiť. Ich oči sú zas odrazom niečoho hlbšieho, čo si so sebou berú aj domov.

Na začiatku náročnej misie si hneď všimnete tie spokojné, mladé tváre, akoby si len ťažko dokázali predstaviť, čo ich tam v skutočnosti čaká. Na nasledujúcich dvoch fotkách je už badať rozdiel, vychudnutejšie tváre, smutné oči a vážnosť v tvári, ktorá postupne prichádzala s úlohami, ktoré museli podstúpiť.

Projekt Lalage Snowa s názvom „We Are Not Dead“ trval približne 8 mesiacov. Tento projekt nám má pomôcť uvedomiť si skutočnú hodnotu, ktorú vojaci obetujú, keď sú nasadený čo i len na 1 rok. Fyzicky a psychicky veľmi náročná skúsenosť zachytená majstrovsky kamerou autora projektu Lalage Snow.

Zdroj: indulgd.com

Foto:  Lalage Snow

[Tento článok Vám zaberie 4 minúty nazerania a 2 nové informácie]  otograf Lalage Snow cestoval do najnebezpečnejších častí Afganistanu, aby vyfotografoval britských vojakov na začiatku ich bojovej misie v Afganistane, uprostred a pred jej ukončením. Na ich tvárach môžeme pozorovať fyzické vypätie, ktoré museli podstúpiť. Ich oči sú zas odrazom niečoho hlbšieho, čo si so sebou berú aj domov. Na začiatku náročnej misie si hneď všimnete tie spokojné, mladé tváre, akoby si len ťažko dokázali predstaviť, čo ich tam v skutočnosti čaká. Na nasledujúcich dvoch fotkách je už badať rozdiel, vychudnutejšie tváre, smutné oči a vážnosť v tvári, ktorá postupne…
Hodnotenie článku
Hodnotenie čitateľov: 4.9 ( 1 hlasov)

Pridaj komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia su označené *

*

x

Prečítaj si aj ...

Ropa-na-Kysuciach

Na Kysuciach majú ropu, no slúži skôr ako prírodná atrakcia

Obec Korňa pri meste Turzovka je zvláštnosťou, ktorá pritiahne zraky turisticky založených návštevníkov prírodných kuriozít. Zo zeme na jednej lúke vyteká už ..