Domov >> Ženy >> Romantická svadba snov, California

Romantická svadba snov, California

[Tento článok Vám zaberie 4 minúty čítania a 8 nových informácií]

 Ema a Phil sa spoznali cez spoločných priateľov pred siedmimi rokmi v Montreale. Pár dní nato začali spolu randiť. Ich príbeh lásky ich postupne zaviedol do New Yorku, New Jersey a späť do Montrealu. Nakoniec sa však rozhodli pohnúť niekde smerom na západ. Do úvahy pripadal Denver, Seattle a San Francisco. Nakoniec sa usídlili na pobreží a v máji 2011 sa vydali cestovať naprieč celou krajinou

Skúška lásky

Manželia uvádzajú „psychicky veľmi náročné“. Bolo to obdobie hľadania práce, ubytovania a nedostatku peňazí. Ako sami tvrdia, museli míňať len na to, čo nevyhnutne potrebovali. „Bolo to dobrodružstvo, no zároveň poriadna skúška nášho vzťahu. No obstáli sme a náš vzťah sa upevnil“.

Vinohradnícka oblasť Sonoma

Na svadbe žiarili šťastím zo stretnutia z ich rodinami a priateľmi, že si dokázali nájsť čas a boli ochotný merať vzdialenosť na krásny svadobný obrad v Californii.

Svadobné momentky ako aj videoarchív boli zachytené profesionálnou fotografkou Anna Wu v nádhernej vinohradníckej oblasti Sonoma v Californii.

Zdroj: stylemepretty.com

Foto:   Anna Wu
Čítaj aj:  Žiaden strach! Aj živočíchy majú prízračné oči!
[Tento článok Vám zaberie 4 minúty čítania a 8 nových informácií]  ma a Phil sa spoznali cez spoločných priateľov pred siedmimi rokmi v Montreale. Pár dní nato začali spolu randiť. Ich príbeh lásky ich postupne zaviedol do New Yorku, New Jersey a späť do Montrealu. Nakoniec sa však rozhodli pohnúť niekde smerom na západ. Do úvahy pripadal Denver, Seattle a San Francisco. Nakoniec sa usídlili na pobreží a v máji 2011 sa vydali cestovať naprieč celou krajinou Skúška lásky Manželia uvádzajú "psychicky veľmi náročné". Bolo to obdobie hľadania práce, ubytovania a nedostatku peňazí. Ako sami tvrdia, museli míňať len na…
Hodnotenie článku
Hodnotenie čitateľov: Buď prvým !

Pridaj komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

x

Prečítaj si aj ...

Ako zaujať mužov-candyman.sk

Ako zbaliť chalana

Ženy, rozmýšlali ste niekedy, aké jednoduché je zaujať muža na verejnosti? A čo tak zbaliť chalana? Všetko, čo na to potrebujete, je poznať pár tipov, ako vyniknúť a zaujať toho správneho muža.

Skús sa nesmiať !
X