Domov >> Inšpirácie >> Úžasné 3 minútové video zachycujúce vývoj dieťaťa až po 12-ty rok

Úžasné 3 minútové video zachycujúce vývoj dieťaťa až po 12-ty rok

[Tento článok Vám zaberie 3 minúty pozerania a 2 nové informácie]

 Holandský umelec a otec zároveň Frans Hofmeester je veľmi kreatívny muž. Stačí len nahliadnúť na jeho Vimeo profil a hneď zistíte prečo. No existujú 2 diela, na ktoré je neskutočne pyšný, a to time-lapse videá jeho dcéry a syna. Frans v nasledujúcich time-lapse videách zachytil postupný vývoj jeho detí od narodenia, až po šťastné 12-ročné deti. Podobné fotografie rodiny, fotiacej sa každý rok po dobu 22 rokov sme už uverejnili, no Frans sa rozhodol uchovať pamiatku svojich detí dynamickejším spôsobom.

Najskôr dcéra Lotte a potom syn Vince

Prvorodenú dcéru Lotte fotografoval každý týždeň už od jej počatia. Jeho zámerom bolo uchrániť spomienky na malú Lottu, ktorá sa menila neskutočne rýchlo zo dňa na deň. Rovnako sa správal aj k jeho druhorodenému dieťaťu, tentoraz synovi Vincemu. Tieto 3 minútové videá zachycujú všetky zmeny jeho detí a nám zároveň poskytujú pohľad nato, čo všetko Frans ako otec zažil za posledných 12 rokov.

Je to inšpirácia pre rodičov po celom svete ako aj odkaz pripomínajúci fakt, aká rýchla a krátka je každá fáza vývoja dieťaťa. Fransovi držíme palce a veríme, že aj naďalej bude pokračovať vo fotení svojich detí. A my tak budeme  mať šancu zhliadnuť čoraz dlhšie time-lapse videá.

Dcéra Lotte

Syn Vince

 

INŠPIRÁCIE

Zdroj: indulgd.com

Video: Frans Hofmeester

 

[Tento článok Vám zaberie 3 minúty pozerania a 2 nové informácie]  olandský umelec a otec zároveň Frans Hofmeester je veľmi kreatívny muž. Stačí len nahliadnúť na jeho Vimeo profil a hneď zistíte prečo. No existujú 2 diela, na ktoré je neskutočne pyšný, a to time-lapse videá jeho dcéry a syna. Frans v nasledujúcich time-lapse videách zachytil postupný vývoj jeho detí od narodenia, až po šťastné 12-ročné deti. Podobné fotografie rodiny, fotiacej sa každý rok po dobu 22 rokov sme už uverejnili, no Frans sa rozhodol uchovať pamiatku svojich detí dynamickejším spôsobom. Najskôr dcéra Lotte a potom syn Vince Prvorodenú dcéru Lotte fotografoval každý týždeň už…
Hodnotenie článku
Hodnotenie čitateľov: 3.8 ( 3 hlasov)

Pridaj komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia su označené *

*

x

Prečítaj si aj ...

Hádanka

Hádanky pre deti, séria 55 vtipných hádaniek pre vás

Hádanky sú nielen zábavnou formou komunikácie, ale aj vhodnou činnosťou na precvičenie logického zmýšľania nielen u dieťaťa. Séria 55 detských hádaniek