Domov >> Ženy >> Romantická svadba snov, California

Romantická svadba snov, California


Ema a Phil sa spoznali cez spoločných priateľov pred siedmimi rokmi v Montreale. Pár dní nato začali spolu randiť. Ich príbeh lásky ich postupne zaviedol do New Yorku, New Jersey a späť do Montrealu. Nakoniec sa však rozhodli pohnúť niekde smerom na západ. Do úvahy pripadal Denver, Seattle a San Francisco. Nakoniec sa usídlili na pobreží a v máji 2011 sa vydali cestovať naprieč celou krajinou

Skúška lásky

Nasledujúce mesiace však boli, ako manželia uvádzajú “psychicky veľmi náročné”. Bolo to obdobie hľadania práce, ubytovania a nedostatku peňazí. Ako sami tvrdia, museli míňať len na to, čo nevyhnutne potrebovali. “Bolo to dobrodružstvo, no zároveň poriadna skúška nášho vzťahu. No obstáli sme a náš vzťah sa upevnil”.

Vinohradnícka oblasť Sonoma

Na svadbe žiarili šťastím zo stretnutia z ich rodinami a priateľmi, že si dokázali nájsť čas a boli ochotný merať vzdialenosť na krásny svadobný obrad v Californii.
Svadobné momentky ako aj videoarchív boli zachytené profesionálnou fotografkou Anna Wu v nádhernej vinohradníckej oblasti Sonoma v Californii.
Foto:   Anna Wu

Pridaj komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia su označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *