Domov >> Inšpirácie >> ZUZANA HAASOVÁ srší neustálou energiou. Ako to robí?

ZUZANA HAASOVÁ srší neustálou energiou. Ako to robí?

Speváčka, moderátorka a dokonalá zabávačka Zuzana Haasová srší neustálou energiou. Myslíte, že má toho dosť? To ani náhodou! Len nedávno sa totižto rozhodla založiť vlastnú školu, ktorá bude spolupracovať so základnými školami. Stane sa z nej nakoniec ešte aj učiteľka?

Okrem vlastnej speváckej skupiny The Susie Haas Band sa venuje aj divadlu Haaf, no aby toho nebolo málo, najnovšie sa chce venovať ešte viac deťom.

„Bude to Škola Haaf,“ vysvetľuje Zuzana. V jej novom projekte bude priamo spolupracovať so školami, kde chce hlavne rozvíjať deti. Odovzdávať skúseností malým drobcom je to, čo ju najviac napĺňa. Preto ich chce najviac rozvíjať v tom, čo ju najviac baví – hudba, tanec, herectvo a spev.

No sama dopĺňa, že ak sa niekto bude lepšie cítiť v inej oblasti, ani to nebude problém.

Zuzana Haasová už ako šesťročná pôsobila v inscenáciách STV. V pätnástich rokoch účinkovala v seriáli Silvánovci. V roku 1997 hrala v seriáli Duchovia dcéru Zdeny Studenkovej pojašenú Viki Pačmagovú. Hrala aj v Ordinácii v ružovej záhrade. Momentálne hrá v seriáli Panelák Soňu Jančovú.

V roku 2003 absolvovala ako speváčka v predchádzajúcej old time kapele živé koncertné turné po Slovensku, Česku, Rakúsku, Holandsku a Spojených štátoch. Organizuje festival – Májové šanzóny. Neskôr založila vlastnú kapelu The Susie Haas Band.

Aktivity Zuzany Haasovej


1987 – 1993 LUDUS – div. škola
1991-1993 Bralen, scénicky tanec
1991 – 1995 ĽŠÚ – Bratislava- akordeón
1995- 1999 Klavír- Konzervatórium
2000 Konzervatórium v Bratislave, odbor hudobno-dramatický,
2006 PC škola (Gopas)
2009 Konzervatórium v Bratislave odbor:ALTAFÓN
2009 – THE SUSIE HAAS BAND- Kapelník,Spevák,Textár
2005 – DIVADLO HAAF- MAJITEĽ, umelecký šéf, herec, scénarista, režisér, spevák
2017 – Škola HAAF – venovaná talentu detí v umeleckej sfére

The Susie Haas Band 

Skupina ako sa patrí, plná energie, sexu a ženskosti. Ide o kombináciu divadla s hudobno – tanečným rozpätím 30tych rokov.

Najbližšie predstavenia kapely:

 

Divadlo Haaf

Haasová pri divadle naplno využila i svoje herecké a rozprávačské schopnosti. Divadlo HAAF má rukopis farebnosti a originality dizajnu. Okrem živej hudby a spevu sa divadlo HAAF pýši aj prvkami grotesky, čím má ambíciu osloviť všetky vekové kategórie.

Členovia divadla:

peváčka, moderátorka a dokonalá zabávačka Zuzana Haasová srší neustálou energiou. Myslíte, že má toho dosť? To ani náhodou! Len nedávno sa totižto rozhodla založiť vlastnú školu, ktorá bude spolupracovať so základnými školami. Stane sa z nej nakoniec ešte aj učiteľka? Okrem vlastnej speváckej skupiny The Susie Haas Band sa venuje aj divadlu Haaf, no aby toho nebolo málo, najnovšie sa chce venovať ešte viac deťom. „Bude to Škola Haaf,“ vysvetľuje Zuzana. V jej novom projekte bude priamo spolupracovať so školami, kde chce hlavne rozvíjať deti. Odovzdávať skúseností malým drobcom je to, čo ju najviac napĺňa. Preto ich chce najviac rozvíjať…
Hodnotenie článku
Hodnotenie čitateľov: 4.88 ( 2 hlasov)

Pridaj komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

x

Prečítaj si aj ...

motorové rošty

Polohovacie motorové rošty sú hitom

Ak patríte medzi vášnivých čitateľov, určite poznáte ten pocit, kedy by ste chceli ďalej čítať napínavú knihu, ale už jednoducho neviete, ako sa oprieť alebo si ľahnúť a ..