Domov >> Inšpirácie >> Zbystri pozornosť! 36 európskych metropol na jeden dych?

Zbystri pozornosť! 36 európskych metropol na jeden dych?

[Tento článok Vám zaberie 3 a pol minúty pozerania a 36 nových snímok]

 Fotograf Luke Shepard vytvoril prekrásnu zbierku fotografií. Počas troch mesiacov precestoval takmer celú Európu. Navštívil 36 veľkomiest v 21 krajinách, aby zachytil tie najkrajšie monumenty európskych metropol jedinečným spôsobom. Jeho unikátny projekt Nightvision pozostavál z viac než tisícok dokonale vytvorených fotografií. Fotografie zachytávajú nočnú Viedeň, Prahu, Londýn či Budapešť.

Na záver ich pospájal, aby vytvoril dokonalé “time-lapse” video aj s úžasným hudobným doprovodom. Ako sám hovorí, cieľom tohto projektu bolo vyvolať obdiv, ako ľudstvo postupne zmenilo pôdu na európske metropoly dnešných rozmerov. Veď posúďte sami.

[Tento článok Vám zaberie 3 a pol minúty pozerania a 36 nových snímok]  otograf Luke Shepard vytvoril prekrásnu zbierku fotografií. Počas troch mesiacov precestoval takmer celú Európu. Navštívil 36 veľkomiest v 21 krajinách, aby zachytil tie najkrajšie monumenty európskych metropol jedinečným spôsobom. Jeho unikátny projekt Nightvision pozostavál z viac než tisícok dokonale vytvorených fotografií. Fotografie zachytávajú nočnú Viedeň, Prahu, Londýn či Budapešť. Na záver ich pospájal, aby vytvoril dokonalé "time-lapse" video aj s úžasným hudobným doprovodom. Ako sám hovorí, cieľom tohto projektu bolo vyvolať obdiv, ako ľudstvo postupne zmenilo pôdu na európske metropoly dnešných rozmerov. Veď posúďte sami. http://vimeo.com/71501596 Viac…
Hodnotenie článku
Hodnotenie čitateľov: 4.9 ( 2 hlasov)

Pridaj komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia su označené *

*

x

Prečítaj si aj ...

Bazový sirup až do zimy! Jednoduchý recept v 15 krokoch

Domáci bazový sirup je omnoho jednoduchší, ako si mnohí myslia. Stačí si len vyhradiť pár hodín času na prípravu a zásoby na zimu sú pripravené pre celú ..