Domov >> O projekte candyMan.sk

O projekte candyMan.sk

Inšpiratívny portál www.candyman.sk obalený v sladkom náleve.

Vzdelávať, informovať, zabávať a inšpirovať každým dňom.

Projekt candyMan.sk vznikol za účelom tvorby milého obsahu a článkov, ktoré majú v prvom rade pomáhať nám, čitateľom internetu. Inšpiratívny portál candyMan.sk obsahuje veľa zaujímavosti a inšpirácií, témy ohľadom zdravého životného štýlu, psychologických rád a v neposlednom rade aj ženských tématík. To všetko sa snažíme podať aj v čo najšikovnejšej grafickej podobe plnej pútavých fotografií.

Portál sa postupom času formuje do vzdelávacej podoby, konkrétne na prácu s excelom. Zameriava sa na vysvetlenie najčastejších funkcií v exceli a v neposlednom rade aj na pomoc užívateľom s praktickými radami. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Ak nás chcete podporiť, budeme vďačný aj za LIKE na Facebooku.

candyman.sk-o-nas

V prípade záujmu alebo zverejnenia vašich nápadov nás kontaktujte na:

info@candyman.sk

Za každú pripomienku budeme radi.

Inšpiratívny portál www.candyman.sk obalený v sladkom náleve. Vzdelávať, informovať, zabávať a inšpirovať každým dňom. Projekt candyMan.sk vznikol za účelom tvorby milého obsahu a článkov, ktoré majú v prvom rade pomáhať nám, čitateľom internetu. Inšpiratívny portál candyMan.sk obsahuje veľa zaujímavosti a inšpirácií, témy ohľadom zdravého životného štýlu, psychologických rád a v neposlednom rade aj ženských tématík. To všetko sa snažíme podať aj v čo najšikovnejšej grafickej podobe plnej pútavých fotografií. Portál sa postupom času formuje do vzdelávacej podoby, konkrétne na prácu s excelom. Zameriava sa na vysvetlenie najčastejších funkcií v exceli a v neposlednom rade aj na pomoc užívateľom s praktickými…
Hodnotenie článku
Hodnotenie čitateľov: Buď prvým !