Domov >> Inšpirácie >> Geniálna úprava bytu: Útulnejšie to byť už ani nemôže!

Geniálna úprava bytu: Útulnejšie to byť už ani nemôže!

[Tento článok Vám zaberie 2 minúty čítania a 24 nových informácií]

 Jednou z najťažších vecí pri zariaďovaní bytu je fakt, že nie vždy si môžme dovoliť zariadiť si príbytok úplne podľa vlastných predstáv. Častokrát sú tie najkrajšie dekorácie práve tie najdrahšie. Vždy sú však spôsoby, ako tento problém obísť.

Maľovanie vnútorných stien je ten najjednoduchší spôsob, ako si zútulniť a spestriť náš domov. Existujú tisícky spôsobov, ako oživiť steny príbytkov. Výber sme zúžili na TOP 4 nápady, ako si vymaľovať steny. Biele či čierne, 2D alebo 3D, vyberte si z našich nápadov.

maľovanie stien 3D maľovanie stien pekné maľovanie stien 3D tapeta na stenu

..za fotky ďakujeme

..za fotky ďakujeme

WallArt 3D Wall Decor Panels od MyWallArt je licencovaný pod CC BY 2.0 @06/2018 //pridaná vrstva na originál, WallArt Craters design od MyWallArt je licencovaný pod CC BY 2.0 @06/2018 //pridaná vrstva na originál, 3D wallboard WallArt Ellipses-design od MyWallArt je licencovaný pod CC BY 2.0 @06/2018 //pridaná vrstva na originál, 3d decorative wall decor od MyWallArt je licencovaný pod CC BY 2.0 @06/2018 //pridaná vrstva na originál, Bricks design in a bikestore in Rome. od MyWallArt je licencovaný pod CC BY 2.0 @06/2018 //pridaná vrstva na originál

[Tento článok Vám zaberie 2 minúty čítania a 24 nových informácií]  ednou z najťažších vecí pri zariaďovaní bytu je fakt, že nie vždy si môžme dovoliť zariadiť si príbytok úplne podľa vlastných predstáv. Častokrát sú tie najkrajšie dekorácie práve tie najdrahšie. Vždy sú však spôsoby, ako tento problém obísť. Maľovanie vnútorných stien je ten najjednoduchší spôsob, ako si zútulniť a spestriť náš domov. Existujú tisícky spôsobov, ako oživiť steny príbytkov. Výber sme zúžili na TOP 4 nápady, ako si vymaľovať steny. Biele či čierne, 2D alebo 3D, vyberte si z našich nápadov. WallArt 3D…
Hodnotenie článku
Hodnotenie čitateľov: 4.78 ( 3 hlasov)

Pridaj komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia su označené *

*

x

Prečítaj si aj ...

Bazový sirup až do zimy! Jednoduchý recept v 15 krokoch

Domáci bazový sirup je omnoho jednoduchší, ako si mnohí myslia. Stačí si len vyhradiť pár hodín času na prípravu a zásoby na zimu sú pripravené pre celú ..