Domov >> Inšpirácie >> Šok v uliciach? Nie! Len zábavné umelecké predstavenie

Šok v uliciach? Nie! Len zábavné umelecké predstavenie

[Tento článok Vám zaberie 2 minúty čítania a 6 nových informácií]

 Voľne poskladané či visiace telá v uliciach veľkých miest. Momentálne asi najzábavnejšie umelecké predstavenie. Levitácia a absurdita danej situácie je to, čo robí nasledujúce fotografie ešte zábavnejšie. Taká je fotogaléria Cie. W. Dornera, fotografa svojej tanečnej umeleckej skupiny, ktorá cestuje do veľkých miest len na to, aby urobili pár záberov.

Pred príchodom do veľkomiest majú všetko dopredu pripravené. Ako sám hovorí, „príprava spočíva v hľadaní frekventovanej mestskej časti, určení samotnej pózy tanečníka a uhla fotenia.“ Samotná póza tanečníka trvá len niekoľko sekúnd, kým Cie. W. Dorner neuskutoční pár záberov. Následne sa hneď presunú do inej časti mesta. Takto už navštívili lokality ako Berlín, Linz, Brighton, Londýn, Viedeň, New York a francúzsky Marseille.

Zvláštne poprekrúcané pózy tanečníkov v ešte zvláštnejšom priestore vytvárajú dokonalú rovnováhu medzi zábavou, kritikou a krásou.

Viac fotiek na http://www.ciewdorner.at/index.php?page=photos

[Tento článok Vám zaberie 2 minúty čítania a 6 nových informácií]  oľne poskladané či visiace telá v uliciach veľkých miest. Momentálne asi najzábavnejšie umelecké predstavenie. Levitácia a absurdita danej situácie je to, čo robí nasledujúce fotografie ešte zábavnejšie. Taká je fotogaléria Cie. W. Dornera, fotografa svojej tanečnej umeleckej skupiny, ktorá cestuje do veľkých miest len na to, aby urobili pár záberov. Pred príchodom do veľkomiest majú všetko dopredu pripravené. Ako sám hovorí, „príprava spočíva v hľadaní frekventovanej mestskej časti, určení samotnej pózy tanečníka a uhla fotenia.“ Samotná póza tanečníka trvá len niekoľko sekúnd, kým Cie. W. Dorner neuskutoční pár záberov.…
Hodnotenie článku
Hodnotenie čitateľov: 4.88 ( 2 hlasov)

Pridaj komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia su označené *

*

x

Prečítaj si aj ...

Bazový sirup až do zimy! Jednoduchý recept v 15 krokoch

Domáci bazový sirup je omnoho jednoduchší, ako si mnohí myslia. Stačí si len vyhradiť pár hodín času na prípravu a zásoby na zimu sú pripravené pre celú ..