Domov >> Inšpirácie >> Maľuje skutočne na nahé telá? Maliarka mení 2D na 3D

Maľuje skutočne na nahé telá? Maliarka mení 2D na 3D

[Tento článok Vám zaberie 2 minúty čítania a 4 nové informácie]

 Väčšina umelcov sa v dnešnej dobe skôr púšťa do tvorby 3D obrazov. Maliarka Alexa Meade sa však rozhodla robiť umenie naopak. Rozhodla sa transformovať 3D realitu do 2D obrázkov fascinujúcim spôsobom. Miesto papiera však použila ľudské telo. Konečným výsledkom je potom 3D objekt zobrazený ako 2D.

Alexa si potom vyfotografovala svoje diela, aby zvýraznila ten magický moment prekvapenia. Fotografia spočiatku vyzerá ako tradičná maľba, no keď sa lepšie pozriete, zbadáte, že ide o fotografiu modela v namaľovanom prostredí.

Jej premena 3D reality do 2D obrázkov je úchvatným a dych vyrážajúcim umeleckým skvostom. Však posúďte sami.

Viac fotiek na https://alexameade.com/

[Tento článok Vám zaberie 2 minúty čítania a 4 nové informácie]  äčšina umelcov sa v dnešnej dobe skôr púšťa do tvorby 3D obrazov. Maliarka Alexa Meade sa však rozhodla robiť umenie naopak. Rozhodla sa transformovať 3D realitu do 2D obrázkov fascinujúcim spôsobom. Miesto papiera však použila ľudské telo. Konečným výsledkom je potom 3D objekt zobrazený ako 2D. Alexa si potom vyfotografovala svoje diela, aby zvýraznila ten magický moment prekvapenia. Fotografia spočiatku vyzerá ako tradičná maľba, no keď sa lepšie pozriete, zbadáte, že ide o fotografiu modela v namaľovanom prostredí. Jej premena 3D reality do 2D obrázkov je úchvatným a dych…
Hodnotenie článku
Hodnotenie čitateľov: 4.9 ( 1 hlasov)

Pridaj komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia su označené *

*

x

Prečítaj si aj ...

Bazový sirup až do zimy! Jednoduchý recept v 15 krokoch

Domáci bazový sirup je omnoho jednoduchší, ako si mnohí myslia. Stačí si len vyhradiť pár hodín času na prípravu a zásoby na zimu sú pripravené pre celú ..