Domov >> Inšpirácie >> Polohovacie motorové rošty sú hitom

Polohovacie motorové rošty sú hitom

[Tento článok Vám zaberie 3 minúty čítania a 5 nových informácií]

 Ak polohovacie rošty s motorovým pohonom čakáte výhradne v domovoch pre seniorov a nemocniciach, boli by ste návštevou veľkej časti slovenských spální prekvapení. Výhody týchto roštov objavuje čím ďalej viac ľudí.

7 výhod motorových lamelových roštov pre každého

  1. Sú efektívnym riešením pre malé byty

V garsónkach a malých bytoch slúži posteľ tiež často ako gauč, majitelia v nej pracujú alebo jedia. Je potom jasné, že jedna poloha roštu nestačí. Ručná manipulácia je ale zdĺhavá, náročná a často sa nepodarí rošt nastaviť tak, ako si predstavujete.

S motorovým polohovacím roštom ale stačí stlačiť tlačidlo a plynule sa upraví poloha hlavy, chrbta i nôh.

  1. Ocenia ich milovníci kníh

Ak patríte medzi vášnivých čitateľov, určite poznáte ten pocit, kedy by ste chceli ďalej čítať napínavú knihu, ale už jednoducho neviete, ako sa oprieť alebo si ľahnúť. A práve to riešia polohovacie rošty s motorovým pohonom.

Jednoducho si rošt pridvihnete a pod perinou si čítate ako v kresle.

  1. Vstávanie je vďaka nim príjemnejšie

Zvoní budík. Vy ho zatlačte. Zvoní o desať minút neskôr. To isté. Nakoniec Vybiehate do práce alebo do školy na poslednú chvíľu a aj tak ste celí rozospatí. Teraz si predstavte, že by ste miesto prvého zatlačenia budíka stlačili tlačidlo diaľkového ovládača a rošt by vás pomaly dvíhal do sedu.

Nebolo by také vstávanie oveľa príjemnejšie?

  1. Pre chorých sú na nezaplatenie

Ak trpíte zdravotnými problémami a trávite v posteli veľa času, je motorový polohovací rošt nenahraditeľný. Nemusíte sa namáhať s ručnou manipuláciou, môžete počas dňa sedieť a uľahčíte si vstávanie.

  1. Starostlivosť o trvalo ležiacich blízkych je vďaka nim ľahšia

Ak ste vy alebo váš blízky trvalo pripútaný na lôžko, motorový polohovací rošt uľahčí starostlivosť vášmu okoliu. Je totiž bohužiaľ veľmi časté, že si ľudia starajúci sa o trvalo ležiaceho člena rodiny sami zničia chrbát.

  1. Rošty majú diaľkový ovládač

Polohovacie rošty, ako je napríklad model Double Expert Moto od českej firmy Tropico, sú vybavené diaľkovým ovládačom. Ten je štandardne prepojený drôtom s dvoma elektromotormi, za príplatok si ale môžete zaobstarať aj bezdrôtový ovládač.

  1. Výpadok elektrického prúdu im nevadí

Najväčšou výhodou roštu Ergo Black Moto je, že má záložný zdroj pre prípad výpadku prúdu. Môžete si vybrať z niekoľkých rozmerov a nosnosť roštu je až 130 kg.

Pri robení motorového lamelového roštu myslite na to, že na neho patria iba ohybné matrace, ktoré vydržia zvýšenú záťaž. Ideálne sú latexové alebo penové matrace.

[Tento článok Vám zaberie 3 minúty čítania a 5 nových informácií]  k polohovacie rošty s motorovým pohonom čakáte výhradne v domovoch pre seniorov a nemocniciach, boli by ste návštevou veľkej časti slovenských spální prekvapení. Výhody týchto roštov objavuje čím ďalej viac ľudí. 7 výhod motorových lamelových roštov pre každého Sú efektívnym riešením pre malé byty V garsónkach a malých bytoch slúži posteľ tiež často ako gauč, majitelia v nej pracujú alebo jedia. Je potom jasné, že jedna poloha roštu nestačí. Ručná manipulácia je ale zdĺhavá, náročná a často sa nepodarí rošt nastaviť tak, ako si predstavujete. S motorovým polohovacím roštom…
Hodnotenie článku
Hodnotenie čitateľov: 4.8 ( 2 hlasov)

Pridaj komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia su označené *

*

x

Prečítaj si aj ...

Bazový sirup až do zimy! Jednoduchý recept v 15 krokoch

Domáci bazový sirup je omnoho jednoduchší, ako si mnohí myslia. Stačí si len vyhradiť pár hodín času na prípravu a zásoby na zimu sú pripravené pre celú ..