Domov >> Ženy >> Romantická svadba snov, California

Romantická svadba snov, California

[Tento článok Vám zaberie 4 minúty čítania a 8 nových informácií]

 Ema a Phil sa spoznali cez spoločných priateľov pred siedmimi rokmi v Montreale. Pár dní nato začali spolu randiť. Ich príbeh lásky ich postupne zaviedol do New Yorku, New Jersey a späť do Montrealu. Nakoniec sa však rozhodli pohnúť niekde smerom na západ. Do úvahy pripadal Denver, Seattle a San Francisco. Nakoniec sa usídlili na pobreží a v máji 2011 sa vydali cestovať naprieč celou krajinou

Skúška lásky

Manželia uvádzajú “psychicky veľmi náročné”. Bolo to obdobie hľadania práce, ubytovania a nedostatku peňazí. Ako sami tvrdia, museli míňať len na to, čo nevyhnutne potrebovali. “Bolo to dobrodružstvo, no zároveň poriadna skúška nášho vzťahu. No obstáli sme a náš vzťah sa upevnil”.

Vinohradnícka oblasť Sonoma

Na svadbe žiarili šťastím zo stretnutia z ich rodinami a priateľmi, že si dokázali nájsť čas a boli ochotný merať vzdialenosť na krásny svadobný obrad v Californii.

Svadobné momentky ako aj videoarchív boli zachytené profesionálnou fotografkou Anna Wu v nádhernej vinohradníckej oblasti Sonoma v Californii.
Tak čo poviete, podarila sa im?

[Tento článok Vám zaberie 4 minúty čítania a 8 nových informácií]  ma a Phil sa spoznali cez spoločných priateľov pred siedmimi rokmi v Montreale. Pár dní nato začali spolu randiť. Ich príbeh lásky ich postupne zaviedol do New Yorku, New Jersey a späť do Montrealu. Nakoniec sa však rozhodli pohnúť niekde smerom na západ. Do úvahy pripadal Denver, Seattle a San Francisco. Nakoniec sa usídlili na pobreží a v máji 2011 sa vydali cestovať naprieč celou krajinou Skúška lásky Manželia uvádzajú "psychicky veľmi náročné". Bolo to obdobie hľadania práce, ubytovania a nedostatku peňazí. Ako sami tvrdia, museli míňať len na…
Hodnotenie článku
Hodnotenie čitateľov: 4.9 ( 1 hlasov)

Pridaj komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia su označené *

*

x

Prečítaj si aj ...

Výročia svadby - blahoželania k výročiu svadby

Výročia svadby a ich názvy, blahoželania, citáty a darčeky k jednotlivým výročiam sobáša

Dnešná uponáhľaná doba založená na úspechu, kariére či peniazoch dlhotrvajúcim svadobným ..