Domov >> Ako s .. >> Ako zbaliť chalana

Ako zbaliť chalana

[Tento článok Vám zaberie 3 minúty čítania a 6 nových informácií]

 Pre ženy je celkom jednoduché zaujať muža na verejnosti. Zbaliť muža je však trochu náročnejšie a povedzme si pravdu, menej prirodzené pre ženy. Všetko, čo však na to potrebujete je poznať pár tipov, ako vyniknúť a zaujať toho správneho muža.

1. Vyberte správne miesto, kde zbaliť chalana

Na verejnom priestranstve môžete stretnúť úplne hocikoho. Zamyslite sa len nad miestom, kde si myslíte, že by ste mohli stretnúť toho pravého. Napríklad bar môže byť pekné miesto na stretnutie, no zvyšuje sa tam šanca, že si nájdete akurát tak alkoholika či sukničkára. Uvažovali ste aj nad možnosťou, ako zbaliť chalana cez facebook či v škole?

2. Sústreďte sa len na seba

Pri balení chlapa sa nezamýšľajte nad ostatnými ženami. Nesnažte sa robiť to, čo robia ony, nesnažte sa vyzerať tak, ako vyzerajú ony. ON netrávi čas s nimi, takže robiť to, čo ony a vyzerať tak, ako ony určite nepomôže. Snažte sa byť taká, aká ste aj v skutočnosti, a akú by aj on chcel. Len tak dokážete vyniknúť.

3. Verte si

Ako zaujať mužov-candyman.sk (2)

Buďte prirodzená a sama sebou

Väčšina mužov preferuje sebavedomé, šťastné ženy. To znamená, že sa nesmiete báť urobiť prvý krok a začať konverzáciu. A aj v prípade, že to nevyjde, nemusíte zúfať. Muž je tvor, ktorý sa rád “popýší” vo svojom okolí, čo môže byť príležitosť pre vás spoznať niekoho iného.

4. Zdĺhavejší očný kontakt pri balení muža

Pre mužov dlhší očný kontakt okamžite znamená, že sa o neho zaujímate. A balenie chalana sa môže začať. Čím väčší úsmev, tým viac mu dáte pocítiť, že po ňom túžite. Ale ak máte naozaj o neho záujem, tak prečo hrať hry? Možno len slabé prikývnutie mu pomôže priblížiť sa k vám. V situácií, ak sa práve nachádzate na mieste, kde je kopec rušivých vplyvov a on sa poriadne nesústredí na vás, skúste k nemu prikročiť a niečo vykonať. “Prepáčte mi, vyzerá to tak, že som práve stratila náušnicu, mohli by ste mi pomôcť nájsť ju?” Takáto otázka ho možno nielenže poteší a prekvapí, no možno potajme bude sám dúfať, aby sa nenašla, a teda aby konverzácia mohla pokračovať. Na prípadnom prvom rande je dôležité určiť si priority a očakávania. Čím vyzývavejšie bude vaše správanie, tým viac vás začne mať rád len pre jednu vec.

5. Oblečením zaujmite, no neprežeňte to

Bez ohľadu na vašu postavu či vek, stále existuje možnosť, ako sa pekne obliecť. Nedávajte si topánky s príliš vysokým opätkom, ani plesové šaty. Takmer každá žena dokáže dostať vytúženého chlapa, ak ide na to správne. Čiže neprehnať to s ničím. Len jemný make-up, krásne vlnité vlasy a nepatrnú príťažlivú vôňu, ktorá prinúti chlapa uvažovať nad tým, čo vás robí takými voňavými. Dôležitá je hlavne prirodzenosť.

6. Nezúfajte pri neúspešnom pokuse

Ako zaujať mužov-candyman.sk (1)

Nepodliehajte panike, ak sa niečo nepodarí

Asi najdôležitejšie pravidlo. Nie vždy to musí vyjsť, no čo nebolo dnes, nemusí platiť aj zajtra. Nenechajte sa teda  odradiť jedným chlapom, ktorý by možno v konečnom dôsledku ani nestál za to.

 

 

..za fotky ďakujeme

..za fotky ďakujeme

Enamoured couple is played od Richard foster je licencovaný pod CC BY-SA 2.0 @06/2018 //pridaná vrstva na originál, Girl on a lawn od Josef Seibel je licencovaný pod CC BY 2.0 @06/2018 //pridaná vrstva na originál, girl on steps od zoetnet je licencovaný pod CC BY 2.0 @06/2018 //pridaná vrstva na originál

[Tento článok Vám zaberie 3 minúty čítania a 6 nových informácií]  re ženy je celkom jednoduché zaujať muža na verejnosti. Zbaliť muža je však trochu náročnejšie a povedzme si pravdu, menej prirodzené pre ženy. Všetko, čo však na to potrebujete je poznať pár tipov, ako vyniknúť a zaujať toho správneho muža. 1. Vyberte správne miesto, kde zbaliť chalana Na verejnom priestranstve môžete stretnúť úplne hocikoho. Zamyslite sa len nad miestom, kde si myslíte, že by ste mohli stretnúť toho pravého. Napríklad bar môže byť pekné miesto na stretnutie, no zvyšuje sa tam šanca, že si nájdete akurát tak alkoholika či…
Hodnotenie článku
Hodnotenie čitateľov: 4.87 ( 3 hlasov)

Pridaj komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia su označené *

*

x

Prečítaj si aj ...

ako nosiť rúško

Ako nosiť rúško správne

V čase šírenia sa koronavírusu je rúško na tvár neodnímateľnou súčasťou nášho každodenného života. Už dnes sa bez rúška na tvár nedostaneme ..