Domov >> Zaujímavosti >> Dokonale načasované fotografie

Dokonale načasované fotografie

[Tento článok Vám zaberie 3 minúty čítania a 5 nových informácií]

 Poloha, načasovanie, správny uhol, osvetlenie a samozrejme príležitosť byť v správny čas na správnom mieste. Presne o dokonalom načasovaní sú nasledujúce fotografie rôznych fotografov, ktorým sa to podarilo a dokázali sa so svojimi fotografiami aj podeliť.

Nevinná fotografia turistu v momente, kedy cyklista za ním práve naráža do stĺpa. Všimnite si dokonalý uhol pri fotení sochy Budhu, ktorá práve schmatla lietadlo preletujúce okolo, či žeriav dvíhajúci Eiffelovu vežu zo zeme.

Objavte prekrásnu momentku lienky jazdiacej na svojom “organickom” bicykli. Zasmejte sa na najvtipnejšej fotografii neoficiálnej korunovácie kráľa počas basketbalového zápasu domáceho tímu San Antonio Kings v NBA.

Správne načasované fotografie

Fotografmi staré známe motto, “Časovanie je všetko” nemôže byť lepšie demonštrované ako na sérií týchto dokonale zachytených fotografií, kde poloha, načasovanie, správny uhol, osvetlenie a samozrejme príležitosť byť v správny čas na správnom mieste sa skĺbilo v jedno.

Viac fotiek na https://www.boredpanda.com/perfectly-timed-photos/

[Tento článok Vám zaberie 3 minúty čítania a 5 nových informácií]  oloha, načasovanie, správny uhol, osvetlenie a samozrejme príležitosť byť v správny čas na správnom mieste. Presne o dokonalom načasovaní sú nasledujúce fotografie rôznych fotografov, ktorým sa to podarilo a dokázali sa so svojimi fotografiami aj podeliť. Nevinná fotografia turistu v momente, kedy cyklista za ním práve naráža do stĺpa. Všimnite si dokonalý uhol pri fotení sochy Budhu, ktorá práve schmatla lietadlo preletujúce okolo, či žeriav dvíhajúci Eiffelovu vežu zo zeme. Objavte prekrásnu momentku lienky jazdiacej na svojom "organickom" bicykli. Zasmejte sa na najvtipnejšej fotografii neoficiálnej korunovácie kráľa počas basketbalového…
Hodnotenie článku
Hodnotenie čitateľov: 4.83 ( 2 hlasov)

Pridaj komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia su označené *

*

x

Prečítaj si aj ...

Meniny Mária: kedy oslavuje svoje meno?

Meno Mária patrí k najbežnejším menám a je rozšírené po celom svete. Už v biblii sa vyskytuje viacero nositeliek tohto mena, a to najmä panna Mária – matka