Domov >> Zaujímavosti >> Vianočné stromčeky na Slovensku: Vedeli ste, že … ?

Vianočné stromčeky na Slovensku: Vedeli ste, že … ?

[Tento článok Vám zaberie 3 minúty čítania a 7 nových informácií]

 Predaj živých vianočných stromčekov je v plnom prúde už od začiatku decembra. Predajcov pred väčšinou obchodných centier budete môcť osloviť až do 23. decembra. Hoci tradičným hitom týchto vianoc bude opäť jedľa dánska, v ponuke nebude chýbať ani smrek pichľavý či borovica čierna.

Pokiaľ sa však stále neviete rozhodnúť nad výberom živého vianočného stromčeku alebo umelého, pripravili sme si pre vás infografiku, ktorá vám môže pomôcť rozhodnúť sa. Ak sa predsa len rozhodnete pre krásny živý vianočný stromček, v našom predošlom článku vám odporúčame nasledovať rady a tipy, aby vám živý vianočný stromček vydržal čo najdlhšie.

Infografika je voľne šíriteľná s vysokým rozlíšením vo formáte JPEG alebo vo formáte PDF. Budeme radi za každý komentár či spätný odkaz z vašej stránky k nám.

Pokojné prežitie vianočných sviatkov v kruhu rodiny praje redakcia sladkého portálu Candyman.sk

Infografika o vianočných stromčekoch na Slovensku

 

 

 

[Tento článok Vám zaberie 3 minúty čítania a 7 nových informácií]  redaj živých vianočných stromčekov je v plnom prúde už od začiatku decembra. Predajcov pred väčšinou obchodných centier budete môcť osloviť až do 23. decembra. Hoci tradičným hitom týchto vianoc bude opäť jedľa dánska, v ponuke nebude chýbať ani smrek pichľavý či borovica čierna. Pokiaľ sa však stále neviete rozhodnúť nad výberom živého vianočného stromčeku alebo umelého, pripravili sme si pre vás infografiku, ktorá vám môže pomôcť rozhodnúť sa. Ak sa predsa len rozhodnete pre krásny živý vianočný stromček, v našom predošlom článku vám odporúčame nasledovať rady a tipy, aby…
Hodnotenie článku
Hodnotenie čitateľov: 4.89 ( 4 hlasov)

Pridaj komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia su označené *

*

x

Prečítaj si aj ...

Meniny Mária: kedy oslavuje svoje meno?

Meno Mária patrí k najbežnejším menám a je rozšírené po celom svete. Už v biblii sa vyskytuje viacero nositeliek tohto mena, a to najmä panna Mária – matka